sadsad x
asdasd
HAYYKİTAP

İyileştiren Bitkiler

Fiyat
:
20,00 TL
Havale ile
:
19,30 TL
1000 Parapuan
:
1000
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İyileştiren Bitkiler

  Hangi bitki, hangi hastalıkta, nasıl kullanılmalı?

   
  Prof. Erdem Yeşilada, Hayykitap'tan çıkan "İyileştiren Bitkiler" kitabında, "Hangi hastalığa hangi bitki iyi gelir ve nasıl kullanılmalıdır?" sorusuna yanıt veriyor.  Bitkilerle tedavi konusunda herkesin beklentisi çok net: Konunun uzmanı güvenilir bir isimden güvenilir bilgiler edinmek. İşte bu beklentiyi karşılayacak bir isimden yeni bir kitap geldi: İyileştiren Bitkiler.
   

  Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Erdem Yeşilada'nın Hayykitap'tan çıkan "İyileştiren Bitkiler" kitabında hastalıklarda faydası kanıtlanmış 75 özel reçete yer alıyor.


  Bitkilerle tedavi alanında en son bilimsel bulguları yakından takip eden, 'halk ilaçları’ ile ilgili saha çalışmaları yapan, 40 yıllık birikime sahip, onlarca makalesi ve kitabı olan araştırmacı akademisyen Prof. Yeşilada, bu kitabında "Hangi hastalığa hangi bitki iyi gelir ve nasıl kullanılmalıdır?" sorusunun yanıtını veriyor.


  Bu kitapta Alzheimer, anne sütü eksikliği, bağışıklık zayıflığı, bebeklerde gaz sancısı, beyin yaşlanması, böbrek taşı ve kumu, dikkat eksikliği, diş çürükleri, diyabet, diyabetik yaralar, diyabetlilerde yüksek tansiyon, eklem romatizması, erkeklerde cinsel sorunlar, sperm kalitesizliği, saç dökülmesi, göz kapaklarında yangı, gut, güneş yanıkları, hamilelerde bulantı ve kusma, hemoroit, idrar yolu hastalıkları, insülin yüksekliği, yüksek kolesterol, trigliserit yüksekliği, iştahsızlık, kabızlık, kalp ve damar hastalıkları, kan şekeri yüksekliği, karaciğer hasarları, karaciğer kanseri, kemik erimesi, kemoterapiye bağlı bulantı ve kusma, kireçlenme, kronik kalp yetmezliği, meme kanseri, menopoz dönemi şikâyetleri, osteoartrit ağrıları, pankreas kanseri, Parkinson, prostat büyümesi, regl sancıları, bacak şişliği, sınavlarda başarısızlık, sigara tiryakiliği, stres, sonbahar ve kış hastalıkları, uykusuzluk ve yorgunluk, şişmanlık, taşıt tutmasında bulantı ve kusma, ülser, demir eksikliği, aşırı yağlanma, erken yaşlanma sorunlarına doğal çözümler sunuluyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.