sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerden herhangi bir nedenle memnun kalmaz yada cayma hakkınızı kullanmak isterseniz teslimat  tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden yada email adresimizden (info@gidahammaddeleri.com) bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı kargo şirketimiz olan Sürat Kargo ile bize ulaştıracağınız ilgili ürün yenisi ile değiştirilir ya da kanuni süreler içerisinde ücreti tarafınıza iade edilir.

Tüm bu işlemler İlgili  Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak yerine getirilir.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.