sadsad x
asdasd
KRK

Lavanta Uçucu Yağı 250 cc

Fiyat
:
960,00 TL
Havale ile
:
940,80 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 •   Lavanta Uçucu Yağı 250 cc

  Lavanta UçucuYağı 250 cc

   

   

   

  Lavanta yağının kokusu, aromatik yağlar arasında en etkili olanlardandır. Lavanta yağı ne işe yarar, ve Lavanta yağı kullanımı nerelerde gerçekleştirilir, Lavanta yağının faydaları nelerdir gibi soruların yanıtlarına bakmak istediğimizde, Lavanta yağının bir ya da iki damlasının, aklımıza gelmeyecek etkileri bizlerin karşısına çıkarttığını görürüz. Lavanta yağı kullanımı, güzellik ve sağlık yanında, ev temizliğinde dahi işinize yaramaktadır… Gerçekten Lavanta yağı ne işe yarar? Lavanta yağı kullanımı hangi alanlarda gerçekleştirilmelidir? Lavanta yağı faydaları nelerdir?

  Lavanta yağı ne işe yarar sorusunun yanıtları arasında sayılabilecek Lavanta yağı faydaları arasında ilk sırada, derideki kuru; ve çatlakların kapatılmasından söz etmek gerekir. Lavanta yağı kullanımı, kuru ve çatlak deri üzerinde gerçekleştirilerek, bölge ovulduğunda, lavanta yağının faydaları arasında yer alan, çatlakların, ve kurulukların kapandığı görülecektir.

  Lavanta yağı ne işe yarar sorusunun yanıtı olan Lavanta yağı kullanımı koltuk altı için gerçekleştirildiğinde; ve bir damla lavanta yağı kullanımı ile, lavanta yağının faydaları arasında yer alan, ter kokusunu önleme, ve gün boyu etkin sonuç alma etkisinden yararlanılacaktır.

  Lavanta yağı saç üzerinde de etkilidir. Lavanta yağı saç etkisine baktığımızda, Lavanta yağının faydaları arasında yer alan kepekleri gidermeetkisinden söz etmemiz gerekecektir. Lavanta yağı saç derisine uygulanıp, saç derisi Lavanta yağı ile ovulduğunda, Lavanta yağının faydaları arasında yer alan kepek giderme etkisi gerçekleşecektir.

  Lavanta yağı ne işe yarar sorusunun bir diğer yanıtı da dudak çatlaklarını iyileştirmektir. Lavanta yağı kullanımı çatlak dudaklar üzerine uygulandığında, genellikle etkin sonuç alınmaktadır.

  Lavanta yağı faydaları arasında, soğuk nedeniyle meydana gelen uçukların tedavisi de sayılmaktadır. Bunun için sadece bir damla lavanta yağı işinizi görecektir.

  Lavanta yağı kullanımı yanık tedavisinde de gerçekleştirilir. Tek bir damla lavanta yağı, yanık acısının alınmasını olanaklı hale getirecektir.

  Lavanta yağı faydaları arasında, ayak ağrısının dindirilmesinden de söz etmek gerekmektedir. Bunun için, iki damla lavanta yağı, bir leğen ılık suyun içerisine eklenir, ve ayaklar, bu leğenin i.erisinde bir müddet dinlendirilir.

  Lavanta yağının faydaları arasında, kesik ve yara tedavisinde, bakterilerin öldürülmesinden de söz etmek gerekmektedir.

  Lavanta yağı ne işe yarar sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer şey ise, lavanta yağının faydaları arasında yer alan böcek sokması, ve arı sokması gibi durumlarda, şişlik, ve kaşıntıyı alması ile, yarayı temizlemesidir. Bunun için, lavanta yağı kullanımı, bölgeye sadece bir ya da iki damla lavanta yağı damlatılması ile gerçekleştirilir.

  Lavanta yağı ne işe yarar sorusunun yanıtları arasında, Lavanta yağının burun kanamalarına iyi geldiğinden de söz etmek gerekmektedir. Bunun için, bir beze damlatılan bir kaç damla lavanta yağının, bir buz küpüne sarılarak, bunun burun üzerine dışarıdan uygulanması, lavanta yağı kullanımı ile, lavanta yağının faydaları arasında yer alan burun kanamalarına iyi gelmesi etkisini yaratacağının belirtilmesi gerekmektedir.

  Lavanta yağı kullanımını, çamaşır yıkaması sırasında da gerçekleştirebilirsiniz. Lavanta yağı ne işe yarar? Lavanta yağı damlatılmış bir bez, çamaşırın sıkılması sırasında makineye atılırsa, çamaşırlar hem daha yumuşak, hem de daha güzel kokmuş bir şekilde makineden çıkartılacaktır.

  Bir spreyli şişe içerisine önce su doldurulmalı, üzerine de beş ya da altı damla lavanta yağı ilave edilmelidir. Bu şekildeki lavanta yağı ne işe yarar derseniz, evinize sıkacağınız Lavanta yağı su karışımının, evinizin güzel kokmasını sağlayacağını, bunun yanında, evinizdeki mikropları öldüreceğini söyleyebiliriz.

  Lavanta yağı kullanımını, keten kumaşların bozulmaması için de gerçekleştirebilirsiniz. Bir peçeteye bir kaç damla lavanta yağı damlatarak, bu peçeteyi keten kumaşların arasına yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

  Lavanta yağının faydaları arasında, göz yaşarmasının durdurulması, ve azaltılmasından da söz etmek gerekmektedir. Bunun için, burnun üst kısmının Lavanta yağı ile ovulması gerekmektedir.

  Lavanta yağı ne işe yarar diyenlere, güneş yanıklarının tedavisinden de söz etmemiz gerekmektedir. Su içerisine eklenen bir kaç damla lavanta yağının bölgeye uygulanması, belirtilen etkinin elde edilmesini sağlayacaktır.

  Lavanta yağı kullanımı, araba ya da benzeri taşıt tutmalarında da gerçekleştirilebilir. Peki lavanta yağı, bu etkisi için nasıl kullanılır? Göbek deliği, ya da kulak arkasına uygulanacak olan az miktar Lavanta yağı, Lavanta yağının faydaları arasında yer alan bulantıyı alma etkisini ortaya çıkartacaktır.

  Lavanta yağının faydaları arasında, dermatit, ve egzema tedavisi sırasında, komplikasyonların hafifletilmesinden de söz etmek gerekir. Bunun için, Lavanta yağı bölgeye uygulanmalıdır.

  Lavanta yağının faydaları arasında uykusuzluk sorununun çözülmesinden de söz etmek gerekir. Bunun için, yastık üzerine bir ya da iki damla Lavanta yağı uygulanması yeterli olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.