sadsad x
asdasd
FİBRELLE

Fibrelle Stevialı 2,5kg Prebiyotik Lifli Tatlandırıcı

Fiyat
:
199,00 TL
Havale ile
:
195,02 TL
9212.96 Parapuan
:
9212.96
Planlanan Teslimat
:
04.12.2020
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ibrelle Prebiyotik Lifli Stevialı Tatlandırıcı-2,5kg

                                                       Fırınlanabilir tatlılar için  

  Ürün adı:Fibrelle Prebiyotik Lifli Stevialı Tatlandırıcı

  Miktar:2,5kg

   

  Kek kurabiye gibi fırıda pişen sütlaç muhallebi gibi sütlü baklava revani gibi şerbetli tatlılar dondurma ve reçeller için idealdir.

  Şeker Lezzetindedir

  Acı veya metalik bir tada neden olmadan tatlıkaınıza harika bir yapı ve lezzet sağlar.

  Pişirildiğinde şekere benzer ve gevreklik verir.

  Porsiyonda 3,6g Prebiyotik Lifli içerir

   Prebiyotik Lifler sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyptik organizmalarrın bağırsak gelişimini ve yaşamını destekler.

  Düşük Glisemik indeksslidir

  İçerdiği Prebiyotik Lifler polidekstroz ve inülin ile eritriol ve stevia sindirilmediği maltitol ise kısmen sindirildiği için kan şekerini hızla yülselmesine neden olmaz .Diyabetliler için uygundur

  Önerilen Tüketim Miktarı

  Beklenen prebiyotik etkinin gözlenebilmesi için günde en az 5 gram Prebiyotik Lifler tüketilmelidir .

  Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Gün içinde aralıklarla 30 gramdan fazla tüketilmemesi önerilir

  Kulanım Şekli Pratiktir

  Tariflerinizde hiçbir değişiklik yapmadan şeker yerine eşit miktarda kullanabilirsiniz

  Fibrelle Şeker İkameleri

  Sofra şekeri olarak bilinen sükroz, gıdalara alışkın olduğumuz tatlılığı sağlamanın yanısıra fırında pişen tatlılara hacim, gevreklik, karamelizasyon, gibi pek çok farklı yapısal özelliği de verir.

  Kalorisi azaltılmış veya diyabetliler için üretilen kek, kurabiye gibi fırında pişen tatlılarda  kullanılmak amacıyla geliştirilmiş olan Fibrelle şeker ikameleri,kabarma, yapı ve karamelizasyon sağlar. Şekerle aynı tat profiline sahiptir, ağızda acı veya metalik bir tat bırakmaz.

  Şerbetli Tatlılar için

  Fibrelle Şeker İkameleri

  Baklava, revani gibi şerbetli tatlılarda sofra şekeri sükroz tatlılığa ilave olarak kıvama yani vizkoziteye de katkı sağlar.

  Fibrelle şeker ikameleri light ve diyabetik şerbetli tatlı üreticilerinin normal şekerle elde ettikleri yapıya eşdeğer bir yapıyı elde edebilmelerine olanak sağlarken sağlık ve lzeet konusunda da istenilen özelliklere ulaşabilmelerine yardımcı olur.

  Dondurma ve Sütlü Tatlılar için Fibrelle Şeker İkameleri

  Dondurmalarda kulaılan şeker ve tatlandırıcıların kompozisyonu  donma noktasının değişmesi, ürünün doygunluğu ve yapısal sertliği gibi pekçok parametreye etki edebilmektedir.

  Fibrelle prebiyotik lifli şeker ikameleri dondurmalarda ideal yapı ve lezzeti elde ederken, enerji oranının azaltılmasına, lif içeriğinin artmasına yardımcı olur.

   Fibrelle Prebiyotik lifli stevialı tatlandırıcı şekerle aynı miktarda kulanı bilen, Kek, Kurabiye gibi tüm unlu mamüller de, Sütlaç Muhallebi gibi her türlü sütlü tatlılarda veya Baklava, Revani gibi tüm şerbetli tatlılarda reçetelerinizde hiçbir değişiklik yapmadan şeker ile aynı miktarda kullanılabilmektedir. Şeker gibi tatlılık sağlayan Fibrelle Prebiyotik lifli stevialı tatlandırıcı, enerjisi şeker göre % 50 azaltılmış, Laktesif etkisi düşük Diyabetik tatlandırıcıdır. Fibrelle Prebiyotik Lifli Stevialı Tatlandırıcı

  Şeker Lezzetindedir · Acı ve metalik bir tada neden olmadan tatlılarınıza harika bir yapı ve lezzet sağlar. · Pişirildiğinde şekere benzer şekilde hacim, kıvam, karamelizasyon ve gevreklik verir

  Porsiyonda 2.2 gr Prebiyotik Lif İçerir · Prebiyotik lifler sindirim sistem ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur · Beklenen prebiyotik etkinin gözlenebilmesi için günde en az 5 gr lif tüketilmelidir. Düşük Glisemik İndekslidir ·

  İçersindeki Prebiyotik lifler polideksroz ve inülin ile eritritol ve stevia sindirilmediği, maltitol ise kısmen sindirildiği için kan şekerinin hızlı yükselmesine neden olmaz

   Diyabetliler için uygundur.

  İçindekiler · Polidekstroz, Maltitol, İnülin, Eritritol, steviol glikozitler (Stevia yaprak ekstresi)

   

   

   

   

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.