sadsad x
asdasd
HAVANCIZADE

Havancızade Ihlamur Yaprak

Fiyat
:
70,00 TL
Havale ile
:
67,90 TL
Gramaj
:

250gr

70,00 TL

500gr

120,00 TL

1kg

230,00 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Havancızade Ihlamur


   Ihlamur Yaprağının Faydaları, ıhlamur yaprağı strese karşı oldukça faydalıdır, aynı zamanda uykusuzluk problemini de büyük ölçüde gidererek rahatlatmaktadır. Bağırsaklarda mevcut olan kurtların düşmesine yardımcı olur ayrıca bağırsaklarda meydana gelen sancıları da gidermektedir. Ihlamur yaprağı idrar söktürücüdür ve öksürüğü keserek göğüsün de daha yumuşak olmasını sağlamaktadır. Özellikle gribal enfeksiyona karşı oldukça etkili olan ıhlamur yaprağı bu dönemde iken hastalığın daha hızlı olarak iyileşmesi için bol bol içilmesi tavsiye edilmektedir. Genellikle gribal enfeksiyonu ter yolu ile atmak daha çabuk iyileşmeyi gösterir. Bunun için ıhlamur yaprağı en iyi şekilde terlemenize yardımcı olmaktadır. Çoğunlukla ıhlamur yaprağı vücut direncini arttırarak tedavi edilmesinde yardımcı olmaktadır. Ihlamur yaprağı kişinin göz kapaklarında meydana gelen çapaklar için pamuğu ıhlamura batırarak göz kapaklarınızın üstüne koyduğunuz zaman hem çapakları giderir hem de gözlerinizi dinlendirir. Ihlamur yaprağının suyu kaynatılarak saçlarınızı yıkadığınız zaman saç kökleri kuvvetlenerek beslenmesine yardımcı olmaktadır. 
  Ihlamur Yaprağı Nelere Faydalıdır, özellikle sabah kalktığınızda aç karnına iken kaynatılmış olan ıhlamur yaprağını düzenli olarak tüketildiği taktirde kilo vererek zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Ihlamur yaprağı vücuttaki kan dolaşımın düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır. Kadınların her ay regl dönemlerinde en çok şikayet ettikleri karın ağrısını hafifletir ve kolay geçmesine yardımcı olur.

  Ayrıca ıhlamur yaprağı vücuda alınan besinlerin kolaylıkla sindirilmesini sağlarken aynı zamanda böbreklerde meydana gelen taş ya da kumların dökülmesinde faydalıdır. Kişide ortaya çıkan saç dökülmesi söz konusu ise hem içerek tükettiğinizde hem de saçlarınızı yıkadığınız zaman ıhlamur yaprağının faydasını göreceksiniz. Ayrıca ıhlamur yaprağı tüketildiği zaman vücudun terlemesine yardımcı olarak vücuttaki meydana gelen zararlı maddelerin de uzaklaştırılmasın da oldukça faydalıdır. Bunun dışında kişide gut ya da romatizmal hastalıklar söz konusu ise ıhlamur yaprağı içerek bu hastalıkların iyileşmesinde faydalıdır. Eğer bir burkulma durumu yaşamışsanız ve ağrınız var ise ıhlamur yaprağı ağrının hafiflemesinde yardımcı olmaktadır. 
  Ihlamur Yaprağının Faydası, ıhlamur yaprakları iki çeşide ayrılmaktadır. Büyük yapraklı ve küçük yapraklı ıhlamur diğer çeşitlerine göre en etkili olanlarıdır. Ihlamur özellikle temmuz ya da ağustos ayında toplanarak kurutulur. Hem etkisini hem de kokusunu kaybetmemesi için hava almaması sağlanarak muhafaza edilmelidir. Ihlamur yaprağı gribal enfeksiyondan dolayı boğazda meydana gelen tahrişlere karşı oldukça etkilidir. Ihlamur çoğunlukla tek kaynatılarak içilen bitki olmasına rağmen isteğe göre diğer bitkiler ile karıştırılarak da içilmesi faydalı olmaktadır. Vücutta ortaya çıkan bir kas kasılması söz konusu ise, ıhlamur tüketildiği zaman kasılmaları büyük ölçüde gidermektedir
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.