x
yukari cik
ALO SİPARİŞ HATTI : 0 216 329 96 91 0 535 515 63 40
Sepetim Toplam 0 Ürün / TL
Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerden herhangi bir nedenle memnun kalmaz yada cayma hakkınızı kullanmak isterseniz teslimat  tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden yada email adresimizden (info@gidahammaddeleri.com) bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ilgili ürün yenisi ile değiştirilir ya da kanuni süreler içerisinde ücreti tarafınıza iade edilir.

Tüm bu işlemler İlgili  Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak yerine getirilir.

Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır

E-Bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırma hemen abone ol!
Copyright © 2015 Gidahammeddeleri.com Tüm hakları saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.